Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doporučené tiskoviny o lyžování :Obrazek

 

časopis pro lyžaře SKI MAGAZIN

časopis pro lyžaře SNOW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oba to jsou super časopisy, specializované na lyžování , lyžařskou tématiku, výzbroje, výstroje, testy, doporučení a pod. Vycházejí v zimním období a jsou k dostání jak v běžných trafikách, tak ve specializovaných prodejnách se zaměřením na lyžařské sporty

 

 

 

Super web stránky s rovněž uceleným servisem ohledně lyží a lyžování najdete na stránce : http://www.lyzovani.cz .

 

 

 

 

 

 

 

Prodejci lyžařské výzbroje a výstroje :Obrazek

 

Královi v Odrách - Skicentrum. Kolem nemocnice stále dozadu až doarazíte na areál s označením Ski Centrum odry.

Rovněž zde lze suprově nechat nabrousit lyže (levně, rychle ale hlavně se zárukou kvality).

 

Podobně kvalitní je servis lyží na Vsetíně, který provozuje pan Anděl. Najdete jej na ul.Smetanova (hlavní třída) naproti hotelu Vsacan (Intersport).

Tyto dva výše uvedené servisy již využívám ředu let a můžu potvrdit, že jsou ve svém oboru opravdu jedničky. Kvalitně vám připraví lyže dle individuálních požadavků, provedou vám i diagonální microfinisch a v neposlední řadě nabrousí hrany na 88°.

Všechny ostatní servisy v blízkém okolí, které jsem měl možnost vyzkoušet, vám nedoporučuji, jelikož jejich kvalita je mizerná. Spíše si dovolím tvrdit, že než aby vám lyže vyšperkovali, naopak vám je zničí. Ale je to věc názoru každého zvlášť.Obrazek

 

 

 

Ski sport HOPEOstravě a ve Zlíně - jedna z nejlevnějších prodejen lyží, vázání, bot, holí a doplňků. V Ostravě je naleznete u Sýkorova mostu.

 

 

Obrazek

Oblečení na lyže - 4 SKI  v Ostravě. Super prodejna, speciaklizovaná na lyžařské oblečení. Nachází se na třídě 28.října - hlavní tah mezi Porubou a centrem.

 

Obrazek

V Příboře se nachází prodejna a zároveň i výrobce Alpisport. Zabývají se oblečením a doplňky nejen na lyže, ale taky na turistiku. Nicméně jejich výrobky jsou na velmi vysoké úrovni a dodávají je úspěšně i do zahraničí (K2, Rossignol a pod...)

 

________________________________________________________________

 

Pokud často cestujete po ČR, potom jistě uvítáte, pokud si zde pohodlně IDOS.cznajdete spolení vlakem autobusem a pod. Tuto možnost nabízí server IDOS, na který zde máte odkaz.

________________________________________________________________

 

 

 

 

Kurzovní lístek :

Pokud se chystáte do zahraničí, potom vás jistě bude zajímat aktuální kurz měn nejen v Evropě.

 

nahradni_zdroje_elektricke_energie.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

levná cestovka

(Jerry, 21. 11. 2007 6:38)

http://www.ckturista.cz/zima/?d=0